Najbliższe koncerty

  • Katowice - 2011.10.02 (13:30)
  • Chorzów - 2011.04.16 (17:00)
  • Katowice - 2011.12.19 (17:00)
  • Rybnik - Boguszowice - 2012.01.08 (16:00)
  • Mysłowice - 2012.01.15 (16:00)
więcej

Lista albumów

27 X 2007 – KOŚCIÓŁ MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ w TURZY ŚLĄSKIEJ – KONCERT PAPIESKI

W sobotę 27 października o godz. 20.00 w sanktuarium w Turzy Śląskiej rozpoczęło się Fatimskie Czuwanie Młodzieży z Janem Pawłem II. Godzinę później, o 21.00, zaśpiewaliśmy koncert papieski podczas tego czuwania. Wspominaliśmy Ojca Świętego Jana Pawła II, dlatego też zabrzmiały pieśni szczególnie mu bliskie oraz mocno związane z Jego osobą. Przygotowaliśmy również rozważania papieża, Jego słowa, które żyją w nas i nimi chcieliśmy się podzielić z zebraną w kościele młodzieżą. Podczas koncertu przypomnieliśmy słowa Jana Pawła II wypowiedziane do młodych w Lednicy: „Duc in altum! Wypłyń na głębię!”. Dlatego szczególnie mocno zabrzmiała pieśń: „Nie bój się, wypłyń na głębię, jest przy tobie Chrystus”. Atmosfera koncertu była fantastyczna, zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci. Nie trzeba też było nikogo długo prosić, aby zaśpiewał wspólnie z nami. Cały kościół wypełnił się śpiewem uwielbienia. Nie zabrakło też tańca pełnego chwały... Ten wyjątkowy koncert na długo pozostanie w naszej pamięci.

więcej

23 IV 2011 - WIGILIA PASCHALNA w KATEDRZE CHRYSTUSA KRÓLA w KATOWICACH

Od wielu lat mamy przyjemność śpiewać podczas Wigilii Paschalnych w Katedrze Chrystusa Króla w Katowicach. W tym roku było podobnie. Dla wszystkich Członków Zespołu jest to każdorazowo zupełnie wyjątkowe przeżycie. Dziękujemy Księdzu Proboszczowi Stanisławowi Puchale za zaufanie i zapraszanie nas do wspólnego przeżywania tych szczególnych chwil.

więcej

16 IV 2011 - KONCERT "PRZYJACIELE DLA HOSPICJUM CORDIS" - TEATR ROZRYWKI /CHORZÓW/

Ogromnym zaszczytem było dla nas zaproszenie do udziału w Koncercie "PRZYJACIELE DLA HOSPICJUM CORDIS", jaki odbył się w sobotę 16 kwietnia 2011 roku w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Mieliśmy przyjemność rozpocząć ponad dwugodzinny Koncert, podczas którego wystąpili znani artyści polskiej estrady - wszyscy włączeni w rozmaite akcje pomocy chorym będącym pod opieką Hospicjum Cordis. Dziękujemy Pani Doktor Jolancie Grabowskiej - Markowskiej oraz wszystkim Organizatorom imprezy za zaproszenie do udziału w niej!

więcej

30 I 2011 - KONCERT KOLĘD W HOSPICJUM CORDIS w KATOWICACH - JANOWIE

Pod koniec stycznia wystąpiliśmy w nowo powstającej placówce Hospicjum Cordis w Katowicach - Janowie. Dla Publiczności, którą stanowili Darczyńcy i Sponsorzy wspomagający tę niezwykłą organizację, jaką jest Hospicjum Cordis zaśpiewaliśmy kolędy w tradycyjnej i nowoczesnej odsłonie. Towarzyszyły nam gorące oklaski niezwykle mobilizujące do pełnego zaangażowania w śpiew i oddawanie chwały Nowonarodzonemu.

więcej

22 VI 2008 - KONCERT W KOLEGIUM NAUCZYCIELSKIM W GLIWICACH

22 czerwca 2008 roku wystąpiliśmy w Kolegium Nauczycielskim w Gliwicach.

więcej